Bahçeşehir Teog Özel Ders

teog-ozel-ders2017-2018 eğitim öğretim yılı ile birlikte TEOG da bizi açık uçlu sorular beklemekte. Bahçeşehir Özel ders ekibi olarak bu konuda bizde programlarımızı inceleyerek öğrencilere nasıl bir eğitim vermeliyiz? nasıl bir eğitim verirsek öğrencilerimizi en iyi liselere yerleştiririz diye düşünmeye başladık. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmalarla öğrencilerimizin doğru adımlar atmalarını sağlayacağız.

Bildiğiniz gibi her öğrenci birbirinden farklıdır, her biri özel öğrencilerdir, her birinin algıları birbirinden farklıdır. Özellikle kalabalık sınıflarda ders işleyen öğrenciler sınıf ortamından dolayı almış oldukları eğitimde tam öğrenme gerçekleşmemektedir. Bu da doğal olarak öğrencinin özel ders ihtiyacını ortaya koymaktadır. Özel ders boyunca öğrenci ihtiyacı olan konuya odaklanır ihtiyacı olan kazanımı öğrenir gereksiz bilgilerle beyni dolmaz. Kalabalık bir sınıfta veya Dershane ortamında eğitim almak yerine birebir bir ortamda almış olduğu eğitim ve hem zamandan kazanır hem de ilgi ve yeteneklerinin daha net bir şekilde görmüş olur. Özel dersin bize katmış olduğu en önemli kazançlardan biri de öğrenci takibinin kolay olmasıdır, öğrencinin yapmış olduğu çalışmalar ödevler zamanında ve doğru bir şekilde yapılması öğretmenimiz tarafından yapılan kontroller ile tespit edilebilmektedir.

Özel derslerimizde İlk önce biz sizlerle tanışıyor karşılıklı bir Güven sağlamaya çalışıyoruz, daha sonra öğrenci ile yapmış olduğumuz bir aylık ders sürecinden sonra hemen öğrencideki gelişimi sizlerle değerlendiriyoruz hem de sınava kadar bizleri nelerin beklediğini, neler yapmamız gerektiğini, haftada kadar ders yapmamız gerektiğini beraber ortaya koymaya çalışıyoruz. Sizlerde Bahçeşehir özel derse ekibinden TEOG konusunda konuşmak nasıl bir eğitim alacağınızı öğrenmek ve daha detaylı bilgilere ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz..