Category Archives: İlköğretim Özel ders

Küçükçekmece Özel Ders

Her biri bireysel gelişim alanında uzman teknolojik donanımlı öğretmenlerimizle sizlerde ayrıcalıklı ve kaliteli özel ders arıyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda olduğunu düşünüyor.Günümüz eğitim anlayışının temelini oluşturan öğrenci merkezli konu anlatımı yapan geleneksel konu anlatımını özel bilgisayar proğramlarıyla zenginleştirerek anlatan bay bayan öğretmenlerimizle Küçükçekmecede eğitim hizmetlerimize devam etmekteyiz.Her biri ilköğretim okullarında görev yapan özel ders tecrübesine sahip bay bayan öğretmenlerimizle 1. 2. 3. 4. 5.
Devamını Okuyun


Florya Özel Ders

Özel ders birebir iletişimin en güçlü olduğu ve kalıcı öğrenmenin en iyi sağlandığı eğitim öğretim yöntemidir.Alanında uzman ve özel ders tecrübesine sahip teknolojik donanımlı her biri kişisel gelişim uzmanı bay bayan sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleriyle hizmet verdiğimiz semtler Florya Bahçeşehir Beylikdüzü Büyükçekmece başta olmak üzere tüm Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.Özel derslerimiz 1. 2. 3. 4. 5. sınıflar için uzman sınıf öğretmenlerimizle 6. 7.
Devamını Okuyun


Beylikdüzü Özel Dersler

Özel ders öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişimin en güçlü olduğu ve kalıcı öğrenmenin en iyi şekilde sağlandığı eğitim öğretim metodudur.Teknolojiyi derslerinde en iyi şekilde kullanan öğretmenlerimizin her biri bireysel gelişim uzmanı ve akıllı tahta proğramlarını içeren özel bilgisayarlarıyla işlediğimiz derslerimizle 1. 2. 3. 4. 5. sınıflar için bay ve bayan sınıf öğretmenlerimiz öncelikle öğrencilerimizin hangi derslerden eksiklikleri olduğunu tespit ediyor ve bu eksiklikleri kapatarak
Devamını Okuyun