Bahçeşehir Ygs Lys Özel Ders

bahcesehir-ygs-lys-ozeldersBahçeşehir Özel ders ekibi olarak hem YGS hem LYS konusunda ki yapmış olduğumuz çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum. ÖSYM formatına uygun olarak sınavlardan hemen önce hazırlanan 10 YGS denemesi ile öğrencilerimizi denemeler yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz denemelerdeki soru formatları tamamen ÖSYM standartlarına uygundur.

Öğrencilerle yapmış olduğumuz özel derslerimizde amacımız öğrencilerin akademik ve bireysel becerilerini geliştirmektir. Koçluk hizmetleri ile kariyer planlaması yaparak kendilerini üniversite sınavına hazırlamaktır. Üniversite sınavlarına hazırlıkta konu anlatımlarımız ve soru çözümlerimizle öğrencilerimize yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışmaktayız. Doğru uygulama yöntem Teknik ve değerlendirme süreçleri ile öğrencilerimizin eğitim faaliyetlerini en seviye taşımaktayız. En iyi öğretim tekniği görerek, duyarak ve uygulayarak yapmaktır. Aynı zamanda beraber çalışma beraber aynı ritimle sorular üzerine eğilme ve dış etkenleri en aza indirgeyerek yapılan özel derslerde öğrencinin eksikleri birebir aynı anda öğrenciye aktarılarak tam öğrenme gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Toplu ortamlarda Öğretmenler öğrenci ile birebir ilgilenmediklerinden öğrenciler yanlışlarını Sürekli yenilemektedir. Özel derslerde ise bu ortadan kaldırıldığından öğrenci hep üst seviye taşınmaktadır.

Öğrencilerin almış olduğu YGS ve LYS derslerinde öğrencinin konu haritası üzerinden eksikleri giderek sınava kadar bütün konuları tamamen bitirilerek öğrenci hazır bir şekilde sınava girmektedir. ÖSYM nezdinde Sınav Sistemleri ne kadar değişirse değişsin başarılı öğrenci için sınavı kazanmak kadar kolay bir şey yoktur diye düşünmekteyiz. Bazen çok çalışmak da sınav kazanmak için yeterli değildir. Bu yüzden öğrenci için hazırlamış olduğumuz sistemli ve programlı çalışma programları ile öğrencinin doğru stratejiler kurmasını düzgün analiz ve Sentez yapabilmesini sağlamaktayız.

Bahçeşehir’de alanında uzman matematik fizik kimya geometri öğretmenlerinden YGS ve LYS özel ders takviyesi almak istiyorsanız bizleri arayabilir bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz..