Bahçeşehir MatemaTik Özel Ders

bahcesehir-ozel-dersTeog ilk 2 senesinde sormuş olduğu normal seviyedeki sorulardan sonra 2016 2. Teog sınavında soruları zorlaştırdı ve çoğu öğrenci 2. Teog sınavında Matematik sınavında zorlandı diyebiliriz. Teog sınavında diğerlerine fark atmak ve daha iyi liselere yerleşmek için Matematik özel ders almak isterseniz bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Evinizde aldığınız özel derslerde öğrenci seviyesine uygun şekilde ders programı yapılarak soru odaklı bir Matematik dersi işlenmektedir.

Ygs ve Lys sınav müfredatı ise önceki senelere göre tamamen değişti. Bazı konuların için boşaltılırken Ygs konu sayısı artırıldı diyebiliriz. Ygs i bitirmeden Lys odaklı çalışmakta sizi her zaman zorlayacaktır. Ygs de sorularının büyük kısmını Problemler oluşturmakta. Bu bakıma bu konu içeriği ile ilgili ne kadar soru çözerseniz o kadar başarılı olabilirsiniz. Bunun yanında Geometri yapmayan öğrencinin sınavı kazanmasının zor olduğunu düşünen bir öğretmenim. Bu yüzden geometri ile aranızı iyi tutmayı unutmayın.

Daha detaylı bilgi almak ve Matematiği sevmek için iletişime geçebilirsiniz.. Sınav odaklı veya okula hazırlık Matematik özel derslerimiz ile sizlerle birlikte başarıyı yakalayacağımıza eminim…