Avcılar Özel Ders

Öğrencilerimizin sınavlarda başarısız olmalarının sebebi dersanelerde veya okulda aldıkları eğitimde kendilerini tam olarak derse vermemeleri veya sınıf kalabalık olduğu için öğretmenin her öğrencinin konsantresini en üst seviyede tutamasıdır. Birebir özel derste ise öğretmen ile öğrenci sürekli iletişim halinde olduğu için öğrencinin başka şeylerle uğraşma gibi bir lüxü bulunmamaktadır.

Ders dışındaki çalışmalarınında öğrenci koçu tarafından sürekli kontrol altında tutulmasıda onun sürekli ders çalışmasını ve düzenli bir programa uymasını sağlamaktadır. Bu bakıma avcılar bölgesinde düzgün çalışma programına ihtiyaç duyan sbs, lys, ygs ve kpss sınavlarında başarıyı yakalamak isteyen öğrencilere ve velilere yardımcı olmak istiyoruz.

Avcılar bölgesindeki deneyimli öğretmen kadromuzla sizleri tanıştırmak isteriz. İster Matematik , ister Fizik her dersten ve branştan öğretmen arkadaşlarımız sizlerin sorunlarına çözüm olmak istiyorlar. Sizde bu çözümde yer almak istiyorsanız bizleri mutlaka aramalısınız. Her türlü branştan ve sınıftan öğretmen arkadaşlarımız bulunmaktadır. Avcılar özel ders ekibi olarak Bizlere 0 506 702 76 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz…